شرکت فنی، مهندسی تجهیز صنعت

طراح و تولیدکننده تجهیزات مدرن تعمیرگاهی

 تاریخچهشرکت تجهیز صنعت در سال ۱۳۸۳ با همت و هم‌فکری تعدادی از مهندسین و کارشناسان باسابقه و مجرب در رشته‌های الکترونیک، برق صنعتی، مکانیک و صنایع  پا در عرصه سازندگی کشور ایران نهاد. هدف و انگیزه اصلی در راه اندازی این شرکت تلاش مستمر در راه ساختن و آبادانی میهن عزیزمان بود.
این هدف جز با همکاری بی دریغ مهندسان و عزم جزم آن‌ها در استفاده از علوم و تکنولوژی جدید برای آبادانی سرزمین ایران میسر نبود.
در همین راستا، مهندسین فعال در شرکت تجهیز صنعت با بهره گیری از نیروهای تحصیل‌کرده و مستعد در عرصه مدیریتی و کارشناسی، اقدام به اجرای پروژه‌های مختلف در زمینه تجهیزات مدرن صنعتی و تعمیرگاهی در کشور کردند.
مجموعه این اقدامات در گذر تاریخ سبب پدید آوردن پتانسیلی فعال و قابل تقدیر درعرصه صنعت در زمینه‌های مختلف گشت؛ به نحوی که اکنون این شرکت با سپری کردن نزدیک به دو دهه از فعالیت خود موفق به اخذ چندین استاندارد و تاییدیه‌های کیفیت در صنعت تولید تجهیزات تعمیرگاهی کشور شده است.

 اهداف و چالش های پیش روسعی و تلاش مدیریت عامل شرکت، افزایش بهره‌وری همراه با توسعه امکانات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری، انجام اصولی و کارشناسی کلیه پروژه‌ها با استفاده از امکانات و دانش نیروهای متخصص بوده است.

اینک با مساعی کارمندان و مدیران شرکت به خود می‌بالیم که بیش از ۵۰ محصول را در زمینه‌های مختلف طراحی و به نحو احسن به اجرا در آورده‌ایم و توانسته‌ایم نام تجهیز صنعت را در چهار‌گوشه ایران پرآوازه کنیم.
حضور مقتدرانه در عرصه اجرای پروژه‌هایی مرتبط با توانایی‌ها و تخصص‌های شرکت، در داخل و خارج از کشور، به همراه کوشش در جهت افزایش توان علمی و اجرایی همواره در دستور کار مدیریت عامل شرکت تجهیز صنعت است.

عشق به وطن سرلوحه کار و امید، تنها رمز ادامه راه است…